Czas i koszty dostawy

 

Czas dostawy

 1. Czas dostawy uzależniony jest od dostępności produktu w magazynie.
 2. Dostępność konkretnego produktu podana jest w informacji o produkcie, niemniej jednak ma ona charakter informacyjny.
 3. Dobrą praktyką dla uniknięcia nieporozumień w zakresie dostępności produktu jest potwierdzenie dostępności produktu przez Kupującego przed dokonaniem zakupu.
 4. W przypadku płatności przelewem zamówienie wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.
 5. W przypadku płatności ratalnej czas otrzymania paczki wydłuża się o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
 6. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 10 dni roboczych liczonych zgodnie z zapisami Regulaminu (przy założeniu dostępności towaru).

 

Sprzedaż w ramach PRE-ORDER

 1. Sprzedaż w ramach PRE-ORDER jest to sprzedaż przedpłatowa (przedsprzedaż), w której dostawa odbywa się w uzgodnionym pomiędzy Sprzedającym a Kupującym terminie budowy, produkcji lub usługi.
 2. Wszystkie oferty sprzedaży produktów w ramach PRE-ORDER są oznaczone poprzez umieszczenie w nazwie towaru sformułowania "(PRE-ORDER)".
 3. Orientacyjny termin dostawy w ramach PRE-ORDER wynosi do około 30 dni w przypadku marki JAGU oraz 14 dni w przypadku odzieży VESTIS.
 4. W przypadku zakupu w ramach PRE-ORDER Kupujący zobowiązany jest do wpłaty minimum 50% zaliczki (zależnie od produktu). Pozostałą kwotę należy uiścić przed dostawą towaru.
 5. Klient zamawiając w systemie PRE-ORDER zamawia natychmiastowe wykonanie umowy o świadczenie usług i przyjmuję do wiadomości, że traci przysługujące mu prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy o świadczenie usług przez Sprzedawcę.

 

Koszty dostawy

 1. Koszty dostawy uzależniony jest od formy płatności, gabarytu i wagi produktu.
 2. W przypadku zakupu kilku produktów koszt dostawy liczony jest z uwzględnieniem zbiorczej wagi i gabarytu przesyłki.
 3. Z założenia całe zamówienie wysyłane jest w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy, niemniej jednak z uwagi na ograniczenia techniczne zamówienie może być wysłane w kilku paczkach.

 

 

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Jeżeli zamówiłeś produkt lub usługę w systemie PRE-ORDER czas realizacji jest zależny od przedmiotu zamówienia i ustalany jest indywidualnie.

Należy pamiętać, iż szczególnie w przypadku promocji oznaczonych PRE-ORDER budujemy lub produkujemy specjalnie dla Ciebie i proces ten rozpoczynamy od chwili otrzymania zaliczki.

 

 

 


Nowe produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl